| nashu40 a întrebat:

Sal'tare tuturor!
Mi-am instalat un Vista Ultimate acum cateva zile. De obicei folosesc Mozilla ca browser, dar am intrat si pe Internet Explorer. By default era IE 8. La prima deschidere mi-a cerut sa fac up-date la versiunea 9. Din acel moment IE nu a mai vrut sa mearga pur si simplu...Se deschide si ramane o pagina blank...
Pana la urma nu ar fi fost o problema,dar am avut de intrat pe unele site-uri care nu suporta decat IE ca sa mearga bine. Am incercat sa instalez vechea versiune,dar nu ma lasa,cu mesajul ca deja am in pc o versiune mai avansata.
Am vrut sa-l dezinstalez dar nu apare la "Uninstall programs"...
Am facut atunci,cred,o greseala : am incercat sa-l sterg manual, dar sistemul nu imi permite...
Ce as putea sa fac pentru a putea instala Internet Explorer 8, care inainte mergea?
Multumesc anticipat si numai bine tuturor!

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Pai daca iti apare pagina blank te duci sus in bara de comenzi si scrii frumos http://www.google.ro
Si dupa aia setezi Google ca default browser din Tools => Internet Options si pui http://www.google.ro in casuta

:p bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat