| Radu_Andy_1989 a întrebat:

Tocmai venisem de afara si am zis sa pornesc PC-ul, atunci cand l-am pornit nu mai era fundalul, 95% din jocuri nu mai erau, bara de jos era mult prea mare. Am dat 'restart' si a revenit totul, de ce? big grinD

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, PC-ul nu s-a inchis "normal", iar la pornire nu s-au incarcat complet toate componentele soft.
La noua pornire, sistemul a sesizat problema si s-a restaurat singur, la ultima configuratie cu care a functionat bine. happy

4 răspunsuri:
| Tud0rr a răspuns:

Poate a intrat in "safe mode"

| DariaMateea a răspuns:

Like. Ai telefon smacher.