| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.am o tableta vonino orin Qs. miam uitat modelul si vreu sa-i fac setarile din fabrica dar nu are butoane doar but de power.ccum sa fac?

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu prea am inteles. ia incearca sa tii apasat butonu de volum up si cel de power, sau butonu de volum down si cel de power, sau amandoua butoane de volum si power, si ar trebui sa iti apara ceva, alege de acolo reset cachse, sau reset from factory. ceva de genu.

| mihay198722 a răspuns:

Dar nu are butoane de volum.un singur buton are cel de power.de aia am apelat aici ca nu stiu cum sa-i fac setarile din fabrica cu doar butonul de power