| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare am o problema ca calculatorul cand ma joc un joc sa zicem metin 2 ro si vreau sa intru in el mi se restarteaza calculatorul ori ma uit la un videoclip pe la mijlocul videoclipului mi se restarteaza calculatorul ce sa fac sa nu mi se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| SmRpT a răspuns:

Instaleaza windows-u. poate o fi de la el.ca am avut si eu problema asta!

3 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Probabil placa video, sau procesorul au probleme. Sau e prea mare temperatura (procesor, video). Mai cauta despre temperatura si vezi daca e de acolo.

| EdyyChill a răspuns:

Hei hei hei! spuneti numai prostii! Alea sunt variante alternative. @GHIRVUDARINEL tot ce trebuie sa faci este sa golesti din memorie pentru ca acele jocuri[metin/wow] necesita spatiu de rulare! Bafta
Fundabatting eyelashes?

| ϾHłЛΞZФłUU a răspuns:

Pentru metin2 fa-i o upgradare sau schimba windowsu