| AlexandruShark a întrebat:

Cum fac sa pot trimite si eu autocolante pe facebook pe chat (smile-uri din astea mari ) eu nu le am la smile-uri... am vazut la alti prieteni ca iei au autocolante la smile-uri... Cum fac sa imi apara si mie autocolantele? Ps: am facebook-u in romana.

3 răspunsuri:
| XD_Diidu_1998 a răspuns:

Salut! Jos dreapta la fereastra de chat [ cand vorbesti cu un prieten ] e un smiley face, dai click pe el si sunt acolo. daca nu le ai pe toate e un cosulet de cumparaturi mai sus si dai pe el si le cumperi gratiswinking. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| AlexandruShark explică (pentru XD_Diidu_1998):

Nu sunt! Asta incerc sa spun... sunt doar alea vechi mici...

| XD_Diidu_1998 a răspuns:

Hmm. nu stiu.

Bafta!