| Alexalice10 a întrebat:

De unde pot sa descarca Photoshop gratis, fără virusi?

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Da, il poti descarca. Dar sa iti zic ceva, cand eu l-am luat piratat dupa ce mi-a expirat nu imi mai mergea sa il trag din nou. Eu acum am PhotoshopPortable CS5 si e bun si merge. Si trebuie doar sa il downloadezi, fara crack-uri sau altceva. Daca vrei pot sa caut din nou link-ul si sa ti-l trimit prin PM (desi nu prea sunt eu cu impartitul). Si @mariooka, PhotoScape nu se compara cu PhotoShop-ul. PhotoScape-ul poti sa "manipulezi" putin poza, pe cand PhotoShop e ca un Gimp de doua-trei ori mai bun. Cei care editeaza poze sau cei care fac signaturi etc. folosesc PhotoShop. Poti sa fac si gif-uri in PhotoShop. Si acum nu ma revolt, ci doar am explicat. In caz ca se vor naste certuri.
Sa aveti o zi buna.
P.S.: E fara virusi ce trag eu in materie de PhotoShop.

| beatricelbd a răspuns (pentru heise):

Hei buna ND imi poti trimite si mie link-ul cu photoshop te rog mult?

| AndreePusheenCat a răspuns (pentru heise):

Si pe PhotoScape se pot face GIF, asa, pentru stiinta ta.winking.

| DraganAndreea a răspuns (pentru heise):

Te rog eu frumos de tot, imi poti trimite si mie linkulpuppy dog eyes? Te rog mult. astept raspuns.

| CAGRappin a răspuns (pentru heise):

Imi trimiti si mie un link te rog big grin am nevoie
P.S.: dc nu pui direct linkul in comment?

| Daiana7271 a răspuns (pentru heise):

Imi dai link?

9 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Scuzati pentru cei carora nu le-am trimis link-ul. Am avut treaba. Cei care m-au rugat sa le trimit, o sa va trimit un link.

| Gvuvuvuc a răspuns (pentru heise):

Îmi dai și mie link? Nu il găsesc

| tarantulaverde a răspuns:

Descarca photoscape, e super. uite si link-ul:http://photoscape.en.softonic.com/
sau scrie pe goole.ro- download photoscape

| metalhead666 a răspuns:

Il poti descarca Trial de pe site-ul Adobe. Poti fii sigur ca e ok, dar il poti folosii numai 30 zile din pacate!