| Anonymus3000 a întrebat:

Mi-am facut un cont de youtube dar google + nu ma lasa sa am doar un singur nume la canal. Cum pot sa imi schimb numele la canal ( sa am doar 1 nume ) funda urgent

1 răspuns:
| Izabellsisu a răspuns:

La nume si prenume completezi campurile iar dupa editezi numele canalului doar cu un singur nume.

youtube-schimba numele canalului, intri si te loghezi in you tube, dai click pe numele tau sus in dreapta-click pe "canalul meu" dupa pe "setarile contului"(pe stanga) dupa pe" imformatii si setari"la titlu scrii nick(dupa care scrii numele ales de tine legat de nick)apoi dai "finalizare editare"(sus in dreapta) detalii aici : http://i.imgur.com/eKlrHBd.jpg