| aladeieri a întrebat:

Sal TPU, pe data de 25 decembrie am avut un accident usor, nu ne-am putut intelege pe cale amiabila, am mers amandoi la politie pentru constatare acolo
dupa declaratiile facute a iesit el vinovat ia facut proces verbal mie mi-a dat copia de pe procesu verbal si dupa asigurare, am fost la asigurari acolo a trebuit sa fac dosar daune
mi-a facut poza la masina dupa care cei de la asigurari mi-a zis sa vina si baiatu care m-a lovit, l-am sunat sa vina la asigurari mi-a zis ca nu poate veni ca nu ii mai merge masina.
acuma nu stiu ce sa fac ca de vreo cateva zile ma amana de pe o zi pe alta, spuneti-mi va rog ce sa fac

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ie frica sa vina fa ce zice Sorin.

| WalterWhite a răspuns:

Amenintati (fi dur) si daca nu merge du-te la politie.

| ReZiSTorr a răspuns:

Du-te la politie si spune-le lor