| nik078 a întrebat:

Sal TPU spuneti-mi si mie de ce atunci cand vreau sa joc un joc imi spune ca nu am puilingul pentru acel joc instalat? si ce terebuie sa fac? DAU FUNDA PENTRU RASPUS

2 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Depinde ce browser ai la mine imi aparela Google Chrome sus ce plugin trebuie sa instalez.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai daca e pe online si e unul 3D iti trebuie instalat Unity3D si la altele 2D trebuie Adobe Flash sau inca un Adobe dar nu mai stiu cum se scrie corecd dar se srie ceva in genul Adobe Snokweave