| bobyboby21 a întrebat:

stie cineva daca exista vreo modalitate ca sa aflu cine nu mi-a raspuns la cererile de prietenie dupa facebook?

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu. Daca cineva iti da accept la cererea de prietenie iti va aparea acolo. Daca nu, nu iti va aparea.

Răspuns utilizator avertizat
| july00 a răspuns:

De exemplu daca ai trimis cerere si nu ti-a acceptat-o, cauti acea persoana si arata din nou "Add friend "sau "adauga prieten!

| bobyboby21 explică (pentru july00):

Nu asa. mersi, credeam ca exista alta varianta

| july00 a răspuns (pentru bobyboby21):

Nu,nu exista!happy

| BiiBiia a răspuns:

Nu. Itiapare doar daca accepta persoana respectiva prietenia ta.

| Tibberiw a răspuns:

Da,ii poti intreba in viata reala.