| cuib a întrebat:

Sal TPU,

vineri aterizez pe aeroportul international din Bacau. Aveti idee cam in cat timp o sa reusesc sa trec de vama si sa-mi recuperez trolerul? (cam intr-o ora de la aterizare as avea un prim mijloc de transport sa ies din Bacau) As dori sa-mi raspundeti doar cei care ati aterizat cel putin o data pe acest aeroport. Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stai o ora nici la otopeni, ma indoiesc ca in bacau stai mai mult de 20-30 min

| cuib explică (pentru suntserios):

Pana ce treci de vama, pana ce iei bagaju trec 30 de minute ca gandu. In Baneasa cu ceva ani in urma am reusit performanta sa stau vreo 2 ore in 5 m², nu m-ar mira si in Bacau sa fie la fel