| aladeieri a întrebat:

Sal TPU,

xgigi imi vinde mie o rabla, masina e inmatriculata pe numele lui. Eu vreau sa o casez pentru a obtine un voucher pe numele meu in vederea cumpararii unei masini noi.

Intrebarea mea e:

Pentru a obtine un voucher, trebuie sa inmatriculez rabla pe numele meu? multumesc funda.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi nu face daraua cat ocaua! O duce Xgigi la rabla pe costurile tale si-ti tie vaucerul si ai rezolvat problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu, cel putin asa era acum vreo 2 ani ca sa poti da la rabla masina trebuie sa fie inmatriculata pe numele tau de cel putin 1 an. acum nu stiu daca mai sunt nominale voucerele deci poate sa duca el masina si tu sa iei voucerul

| hummmer a răspuns:

Mergi cu gigi la rabla[cu rabla], el ia cuponul si ti-l da tie.Ca sa inmatriculezi masina trebuie sa mergi la rar, politie, primarie, asigurare, cheltuiala. Ii rogi pe gigi sa mearga cu tine si apoi vezi sa nu fuga cu cuponulbig grin