| anonim_4396 a întrebat:

Sal tup am si eu o intrebare..nu stiu ce am facut la fb ca acum nu mai vad casuta aia de cautare de chat si nici nu pot sa intru online etc..cum fac sa imi apara din nou...

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

Incearca cu alt browserwinking

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

De UNDE sa stim NOI ce ai facut la Facebook ca sa PUTEM sa-ti spunem CUM rezolvi? thinking

| Lussii a răspuns:

Se poate sa nu fi facut tu nimic si sa fie problema de la facebook.Nu ti s-a mai intamplat sa iti mai dea si erori uneori? Asteapta putin si o sa apara.