| jonydd a întrebat:

Sall al am nevoie de un program mic dar bun pentru ca vreau sa-mi fac o melodie si am nevoie de un program bun ca sa sune ca si cum asa canta dintr-un studio se poate? mersi :d

4 răspunsuri:
| jonydd explică:

Ala nu e mic are multi mb si la ce net am stau 2 zile la 1 gb

| jonydd explică:

Da 1kb ar fi numa bun in 10 secunde mil descarca

| mortallx a răspuns:

Fl studiowinking

| mortallx a răspuns:

Pai prin ce ai net, prin sarma? Cel mai prost net am vazut ca descarca cu 250kb/s, tu vrei sa zici ca nici cu 100kb nu descarci? Raspunsul meu a fost de ajutor, daca vrei altceva ia-ti unelte in real life si baga mix.