| 23naw a întrebat:

Acuma sincer ce credeti ca ii mai sanatos Fanta sau Pepsi?big grin

Răspuns Câştigător
| LoL2000 a răspuns:

Amandoua au coloranti si alte chestii big grin dar totusi Pepsi e mai bun dar cred ca Fanta e mai sanatos puppy dog eyes laughing

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

PEPSIIIIIIIIII happy normal!

| speeder a răspuns:

Sunt cam acelasi lucru, doar culoarea si aroma difera laughing

| mornea a răspuns:

Nu-i adev, pepsi e ok, dar in limite normale, evident. si e mai bun si la gust. la fanta am citit ca folosesc portocale modificate genetic si injectate cu tot felul de porcarii, asa ca nu mersi. happy

| barbari123456 a răspuns:

Fanta

| Nikolas0 a răspuns:

Coca cola