| eooAlexandra a întrebat:

Sall all.Am o intrebare la voi :se schimba ora si in germania?
Ca in Romania s-a schimbat ma puteti ajuta pls spuneti-mi si mie
(funda)

Răspuns Câştigător
| DAVID_6313 a răspuns:

Da.

2 răspunsuri:
| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Deci cand in Romania ora 3 devine 4 la germani uite e la fel numai ca la cand e la 4 la ei e 3 si cand e la 5 la ei se face trecera la ora de vara adica 3-4 la noi e ora 4-5

| eooAlexandra explică (pentru AlExAlExAnDrU):

SAll stiu ca la ei(adica si la mine ca locuiesc in Germania e cu o ora in urma)am vrut numa sa stiu daca se schimba si aici(Germania)