| b06dan1x7 a întrebat:

Sall all! imi spune si mie cineva daca site-ul debo.ro este un site serios, bun, stiu si eu... adica vreau sa spun daca e bine sa cumpar de la ei sau nu.

Vreau sa imi spuneti(doar cei ce au cumparat ceva) cam cum a decurs livrarea, daca e bun site-ul, etc... (sa mu imi dati linkuri despre conversatii si nu stiu ce vreau doar parerile voastre)

funda...

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Ai aici 10 pagini despre parerile unor oameni care au dat comenzi de pe site : http://forum.lab501.ro/showthread.php?p=168001#post168001. Unii zic ca e tepar altii nu. Tu decizi pana la urma.