| averde14 a întrebat:

Sall all scuzati-ma daca am gresit categoria dar sunt foarte suparat.
Aseara papagalul meu ( ninfa) nu avea nimic si azi de dim cand m-am trezit era mort ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Îmi pare rău pentru animăluţul tău de companie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca!

| Kriss96 a răspuns:

Am mai auzit de asa ceva. Uneori mor subit. Ce varsta avea? L-ai dus vreodata la veterinar sa vezi daca e sanatos? Cu ce il hraneai? Poate i-ai dat ceva toxic.

| pbsolver a răspuns:

L-ai luat din balcon? poate i-o fi fost frig...

Răspuns utilizator avertizat
| averde14 explică:

El avea 3-4 luni era a stat in bucatarie si i-am cumparat numa vitamine si seminte de el... tocmai invatase sa cante. crying

| alexandru1000 a răspuns:

Imi pare foarte rau dar pe viitor incearca acest site 4animale iti va fi de folos si apropo sa nu-i dai avocado