| madalin307 a întrebat:

Sall,am inchiriat si eu o camera single la hotel sport din Braila, vreau sa va intreb daca am voie sa pprimesc o persoana in camera(doar in vizita nu sa doarma in camera)

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cate stiu ai voie, depinde si de personalul hotelului

| Azµre a răspuns:

Din câte știu eu poți să chemi și 10 nu cred că există vreo regulă să nu poți.

| eurynomus a răspuns:

Depinde de receptioner, in unele nu prea dar daca faci scandal se rezolva k ai dreptul daca nu ramane peste noapte, sunt satul de hoteluri asa ca cunosc situatia, si apropos ziua hoteliera incepe la ora 14 si se termina la 12 a doua zi