| Madw94 a întrebat:

SAll! am instalat un windows si imi pare ecranul negru si mi-a spus cineva ca imi trebuie activator de windows(eu am win 7)ma puteti AJUTA!

2 răspunsuri:
| Robeert98 a răspuns:

Trebuie sa iti iei "windows 7 loader" : http://www.byetsoft.eu/......vator.html

| Al3xBest a răspuns:

Sall! in primul rand incearca sa bagi mai bine mufa in spatele monitorului! daca nici asa nu iti merge atunci schimbati windowsul! e foarte greu cu un activator de windowstongue Parerea meawinking Funda?big grin