| alabalaportocalala a întrebat:

Sall!
am o adresa de mail pe care am foarte multe conturi(jocuri, siteuri,.). cum pot afla pe ce site-uri am conturile?

2 răspunsuri:
| jonny_2743 a răspuns:

In caz ca nu ai sters emailurile e foarte simplu, doar le verifici. daca le-ai sters dupa ce intri pe baza ta de email, intri la TRASH si acolo ai toate emailurile care le-ai sters(e un fel de recycle bin al yahoo-ului...bafta,daca se poate si o funditabig grin

| deea_4961 a răspuns:

Intri pe adresa ta de mess si te ducila mail. acolo iti vor aparea mailuri in legatura cu confirmarea conturilor, si acolo vei afla numele jocului.