| andrei0102 a întrebat:

Sall am SAMSUNG GALAXY MINI 2 si am uitat modelul pentru a debloca telefonul! Si contul GOOGLE nu merge ce sa fac!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Răspuns Câştigător
| TJohannaB a răspuns:

Poate ai două conturi

4 răspunsuri:
| TJohannaB a răspuns:

Si mie mi S-a întâmplat odată, dar mi- am amintit contul. Dar daca ai uitat ei contul, trebuie sa te duci la Vodafone sau unde esti tu, si ii spui sa îl deblocheze.

| andrei0102 explică (pentru TJohannaB):

Eu nu am uitat contul! Nu merge asta-i faza!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Te duci la magazinul de unde ai telefonul si le ceri sa ti-l deblocheze. Unii platesc, altii nu.

| andrei0102 explică:

Deci imi da eroare la conectare cu cont zice nume de utilizator sau parola incorecta si pe calculator cum ma conectz imi zice ca totul este bine!

| TJohannaB a răspuns (pentru andrei0102):

Poate ai două conturi