| S1mplu a întrebat:

Sall, am un nokia e71, e achizitionat de 2 zile si vad ca am ceva probleme cu bateria, il tin la incarcat sa zicem 3 ore maxim si cand merg la liceu eu nu ai fac prea multe pe el nu prea vb si se descarca bateria in cel mai mare mod singura, nu stiu ce are, daca e din cauza bateriei ar trebui sa cumpar una originala? sau e de la telefon? nu stiu, dati-mi niste sfaturi ceva.Mai mult d 1 zi nu prea tine, cred sigur ca e de la baterie, dar nu stiu ce sa zic, voi ce ziceti?

1 răspuns:
| panteravalcea a răspuns:

Sa nu cumva sa fie chinezarie.si eu pateam la fel. daca nu l-ai cumparat din magazin e nasol crede-ma