| Al3xBest a întrebat:

Sall!
am windows xp, si cand vreau sa imi instalez yahoo messenger imi da eroare! ce as putea face? happy

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Muta acel installer pe desktop, probabil tu il rulezi dintr-un folder care contine in denumire diacritice sau simboluri si de aceea nu merge muta-l intr-un folder cu o denumire simpla fara diacritice sau simboluri precum desktop sau alt folder si incearca sa-l instalezi asa

2 răspunsuri:
| Valentyn22 a răspuns:

Pai ne-ai putea da niste detalii despre acea eroare ca sa stim si noi cu ce ne confruntam.

| Al3xBest explică:

Pai dau sa il instalez si imi apare
NSIS Error
Error launching installer!