| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,as vrea sa stiu daca pentru examenul de admitere la facultatea de litere, pe specializarea romana-engleza, as putea sa dau proba la limba latina in loc de engleza.

3 răspunsuri:
| EmoPikaChu666 a răspuns:

Dacă tu vrei să mergi pe profilul română-engleză nu poţi da limba latină, dacă dai altceva probabil că da.Dar dacă vrei ca aceasta ră rămână specializarea ta nu poţi să dai limba latină. Baftă şi sper că ţi-am fost de folos

| EmoPikaChu666 a răspuns (pentru EmoPikaChu666):

Să*

| SakonSIUkon explică (pentru EmoPikaChu666):

Aha,deci nu pot face inlocuirea de a intra prin latina si apoi sa studiez engleza in continuare.