| JustAsimpleUser a întrebat:

Sall asi dori sa stiu daca pot conecta un reciver dolce la un monitor pc ( monitorul are mufa albastra cu 3 randuri de pini iar reciverul doar doua randuri ) ce pot face si reciverul mai are si acele mufe audio video si ce o mai fi...help plz funda

Răspuns Câştigător
| Prefelix a răspuns:

Se poate conecta dar cablul care iti trebuie costa in jur de 170-200 lei.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Si ce faci cu receiverul la monitor? monitorul nu il poti folosi ca tv.

| JustAsimpleUser explică:

Monitorul il pot folosi ca Tv dar fara sunet...pot atasa boxe