| iuonak93 a întrebat:

Sall cand intru pe Mozila Firefox imi da urmatoarea eroare: The exception unknown software exception (0xc0000417) occured in the application at location 0x78b2ae6e,iar Google Chrome si Internet Explorer nu pornesc ce are? precizez ca acum postez de pe un alt PC.

1 răspuns:
| Parker a răspuns:

Poate fi de la addonsuri.ti-ai instalat norton recent..sau alte antivirusuri/programe care iti instaleaza toolbar/addons? Daca da, dezinstaleaza-le si incearca dupa.