| unromantraditional a întrebat:

Sall,cand vreau sa instalez ceva(de exemplu un joc), care e mai mare de 800mb sau 1gb, mi se blocheaza pc-ul timp de 4-5 min,adica mi se blocheaza fereastra in care am dat click pe instalare,si apare not responding, dupa 4-5 minute,dupa care porneste instalarea,depinde de joc, azi tocmai am reinstalat windows-ul, dar mi se intampla la fel...ce pot sa fac? Va dau si 1000 de funde dar dati-mi un raspuns corect va rooooog big grin

1 răspuns:
| Robery a răspuns:

Pai acel site cred ca tocmai se inchidea, sau ai memorie fulll, mai stergeti jocuri ce mai ai, prin calc. Sper ca te-am ajutat