| claudiualin5 a întrebat:

Sall! Ce intrebari se pun la iesirea din scoala ( scoala de soferi )?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce faci cum te simti si cand plătesti tot cursul? laughing

| cristimihailov a răspuns:

"Pe cand doresti sa te programez la traseu?" - ar fi o intrebare corecta.

| iHateLuckyPersons a răspuns (pentru cristimihailov):

Pai cum sa te intrebe cand vrei sa te programezi la traseu daca tu d'abia ai terminat orele de legislatie si nici sala n-ai dat-o?

| cristimihailov a răspuns (pentru iHateLuckyPersons):

Nu examen de traseu... te uiti prea departe.

Cand vine sa iti arate masina, unde e volanul. Sa apesi o pedala cu masina oprita... chestii din astea ma refeream.

| iHateLuckyPersons a răspuns (pentru cristimihailov):

Astea ți le arata instructorul

| iHateLuckyPersons a răspuns:

La ce te referi?

| claudiualin5 explică (pentru iHateLuckyPersons):

Intrebarile pe care ti le pune dupa terminare orelor de legislatie