| KiraXander a întrebat:

Sall cine imi poate spune cum trebuie sa dau admin cuiva la o pagina de facebook?

5 răspunsuri:
| silvia3333 a răspuns:

Edit page -> admin roles si scrii id-ul in caseta de jos.

| KiraXander explică (pentru silvia3333):

Eu n-am gasit admin roles sad

| lpavel a răspuns:

Pe profil vei gasi butonul mai adauga un admin sau daca vrei sa-i dai pagina lui/ei atunci luati legatura pe mess si schimbati email-ul si parola pagini punand email-ul persoanei respective. Bafta!

| KiraXander explică:

Nu stiu daca ati stiut dar facebookul sa mai schimbat de atunci uitati-va cum arata o pagina acum ca de ex : "Anunturi Beclean"

| Roxizzz a răspuns:

Prima data acea persoana trebuie sa dea like la acea pagina dupa aceea dai la toate aprecierile, cauti persoana anume si scrie acolo '' Promoveaa ca Administrator...
Funda? te rog?