| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall
Cum pot sa fac sa trimit raspunsurile mele date pe ask.fm sa le pun la mine in cronologie pe facebook? Adica dupa ce am raspuns la intrebare sa dau acolo unde scrie facebook si sa distribui raspunsul meu? Stiu ca asa se face dar am vrut sa fac asta inainte si imi spunea ca nu pot sa distribui nimic. Imi spune doar asta "Could not connect with your current Facebook account, because it's already linked to another Ask.fm profile." Am mai avut inca 2 conturi ask.fm inainte dar le-am dezactivat pentru orice eventualitate si tot asa imi zice... Cum fac sa pot da share pe facebook la raspunsuri? Dupa ce am raspuns la toate intrebarile merge sa dau pe iconita de facebook si sa trimit aia cu "adreseaza-mi o intrebare" dar raspunsurile nu pot. Ce sa fac? FUNDAAAA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În aceeaşi situaţie sunt şi eu. Chiar dacă ţi-ai dezactivat conturile vechi, tot nu merge. Nu ai ce sa ii faci.

| Androniu_Olivia-Ingrid_1990 a răspuns:

Chiar daca te-ai deconectat, el tot iti mai ia in considerare facebookul cu care te-ai logat prima data si nu poti sa ai 2 ask-uri cu acelasi nume si acelasi cont de fb. Asa am patit si eu. Funda?