| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,de ce imi zice eroare de server cand incerc sa intru pe siteu okazii? pe laptop merge,asa face in google chrome, safari si internet explorer. funda

9 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Ori sunt prea multi ori merge foarte greu calculatorul

| adrianbestboy98 explică (pentru TheStory):

Am scris si mai sus ca nu e de vina calucaltorul, daca ai sti ce am eu in pc

| Predator30 a răspuns:

Ori sunt prea multi ori merge foarte greu calculatorul tau ...intra greu ca proceseaza poate mai greu

| adrianbestboy98 explică (pentru Predator30):

Serios,calculatorul meu sa mearga greu, daca ai stiu ce pc am ai innebuni

| Predator30 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ok scuze imi retrag cuvintele nu am stiut dar m-am gandit ca si eu am patit la fel ca si tine ..pai doar eroare iti da atata ca si cum nu ai fi conectat la internet nu?

| adrianbestboy98 explică (pentru Predator30):

Nu imi zice eroare de server pe google chrome, acum am incercat pe safari si vad ca mergehappy

| Predator30 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Na ma bucur ca ai reusit dar nu stiu de ce nu folosesti mozila este cel mai bun motor de cautare de pana acum.

| AndreiBolos a răspuns:

Poate placa ta de retea a innebunit?

| adrianbestboy98 explică (pentru AndreiBolos):

Doamne ce gandire au unii, raspunzi si tu sa te bagi in seama