| BoMbeRmEn a întrebat:

Sall! Eu folosesc google Chrome si am descarcat ceva si acum am tolbar babylon.Adica cand deshid Chrom-ul mi se deschide babylon.Stie cineva cum setez google chrome ca pagina de pornire? mentionez ca jos nu apare "Setez google ca pagina de pornire". Deci alta modalitate... dau funda!

Răspuns Câştigător
| iceman12 a răspuns:

Este in dreapta in colt o cheie dai pe ea si undeva scrie options dai acolo si iti arata undeva home page, dai open this page si scrii acolo www.google.ro

3 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna :-)

Asa mi s-a intamplat si miee. Cand iti apare aceea fereastra, indreapta sus, e un fel de setari. Un cerc mic. Dai click pe el si dai la optiuni. Dai acolo si iti arata ce pagina vrei sa deschizi. Si scrii www.google.ro. Si mai e si putin mai jos, scrii si acolo. Si gataa;)

Succes :-*

| blondinalaura a răspuns:

In dreapta trebuie sa ai o unealta de mecanic( nu stiu cum se numeste) apesi pe ea si selectezi optiuni si acolo o sa-ti apara si home page si scrii www.google.ro

| iNeedMore a răspuns:

Te duci la cheia de sub patratelul rosu ca sa inchizi cromu apoi dai la Optiuni > Elemente de baza> Si sub La pornire o sa gasesti "Pagina de pornire" bifezi : Deschideți această pagină:
si scrii acolo ce site de pornire vrei, Fundabig grin