| Grigore1239 a întrebat:

Sall! Mi-am instalat google chrome. Unde ii dau sa vad ce versiune am de Adobe Flash Player?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Era o comanda care o scriai in bara de adrese si-ti arata ce versiune de Flash ai, oricum, Chrome are integrat FlashPlayer si-l actualizeaza automat, deci, nu-ti fa griji happy

4 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Computer.remove.vezihee hee

| Lykan a răspuns:

Nici eu nu stiu si cand vreau sa-mi schimb Adobe flash playeru zice cal am deja instalat dar cand ma joc jocuri zice ca n-am adobu respectiv

| MotanuJmekerit a răspuns:

Computer > add or remove programs si vezi acolo ce versiune estewinking bafta. Funda?

| BatManPS a răspuns:

Stiu ca daca faceai clik dreapta iti arata ce versiune ai funda. happy