| Keyboard a întrebat:

Sall mi-am instalat windows 8 de curand si ce programe ar trebui sa instalez pentru ca sa imi mearga jocurile cum ar fi directx sau altele. la mine nu-mi merge gta san andreas si pe windows 7 imi mergea dau funda

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Windows 8 e nou. SA este vechi. foloseste un engine vechi. si e incompatibil.
Poti incerca sa instalezi un driver mai vechi pentru placa video!winking uneori ajuta.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Windows 8 e nasol.

| TudyCFR a răspuns:

Pe Windows 8 nu merg la fel de multe jocuri mai bine ii cu Windows 7