| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,pot achizitiona de la o librarie din Bucuresti, carte de engleza cls a 11 a de la editura express publishing? Se pot achizitiona carti din targul de carte?

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E o librarie pe Bd. Elisabeta colt cu Academiei. Cum vii de la metrou, pe langa Universitate, la primul semafor. La subsol, au jdemii de manuale de toate felurile. Incearca acolo; eu am gasit, cand inca mai aveam nevoie, cam tot ce am cautat.