| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,recomandatimi si mie cel mai rapid browser, ca m-am saturat sa astept dupa google chrome. funda

31 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Si internet explorer e foarte bun daca ai internet bun.

| adrianbestboy98 explică (pentru davidtm):

Da stie unde e istoricu tata asa ca mai bun e opera

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Toate browserele se misca ca bunica fara de Mozilla Firefox.De cand am calculator si am vaz ca IE, versiunile cele mai noi care apareau erau tot mai incarcate si incete, am ales Mozila, si de atunci nu am mai lasat-o dar crede-ma e cel mai rapid.La o colega am folosit Chrome, si e INCREDIBIL DE INCET.MOZILLA e CLAR RECOMANDAREA MEA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine Chrome merge foarte bine happy

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

La ine trebuie sa astept o ora pana se deschide sparkfun

| adrianbestboy98 explică:

Auzi la tine mozila, am incercat acum si mozila si asta chiar ca e cel mai praf la categoria browsere, se misca f greu, un browser rapid trebuie sa incarce pagina instant

| adrianbestboy98 explică:

Gata declar cel mai bun browser OPERA, e mai rapid ca IE SI MF

| adrianbestboy98 explică:

Am de la romtelecom

| costan a răspuns:

Descarca Mozilla Firefox si o sa vezi rapiditate.

| adrianbestboy98 explică (pentru costan):

Auzi la tine mozila, am incercat acum si mozila si asta chiar ca e cel mai praf la categoria browsere, se misca f greu, un browser rapid trebuie sa incarce pagina instant, ma lasi cu mozila firefox

| NopeCheers a răspuns:

Safari, opera, internet explorer, mozila.

| adrianbestboy98 explică (pentru NopeCheers):

Safari si internet explorer se misca ca bunicamea

| Tiby49 a răspuns:

Ai pc prost, nu browseru happy

| adrianbestboy98 explică (pentru Tiby49):

Pc prost ai tu ba, daca ai auzi ce am eu in pc ai crede ca l-am furat de la nasa, asa ca taci daca nu stii sa vorbesti, eu cred ca tu ai deala de pe vremea bunicii rolling on the floor

| Tiby49 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Te inteleg k ai 13 ani asa ca te las in pace big grin peace 4 ever happy

| adrianbestboy98 explică (pentru Tiby49):

13 ani are mama ta eu am 16

| CosminTheWin a răspuns:

Mozila FireFox Internet Explorer sau Opera celelalte sunt necunoscute si cu virusi... Funda pls

| adrianbestboy98 explică (pentru CosminTheWin):

Internet explorer se misca ca bunicamea

| kaBooMx a răspuns (pentru CosminTheWin):

De cand e mai rapid explorerul fata de chorme?

| justanotheruseroftpu a răspuns:

Normal chromeu e cel mai rapid, incearca sa il reinstalezi, daca tot asa merge pc'ul tau e de vina sau internetu

| adrianbestboy98 explică (pentru justanotheruseroftpu):

Frate am scris si mai sus, nu pcu e de vina ca pcu meu e ca cel de la nasa, e de vina browserul si am scris si mai sus ca opera e cel mai rapid, terebuie vsa astept 15 ani pana imi dehide chrome sparkfun sau alte siteuri

| Katakimiku a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Foloseste Macthon. E super-bun. happy

| justanotheruseroftpu a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ok atunci se pare ca nu am citit cu atentie, peace.

| narukgeo a răspuns:

Opera! Daca nu merge inseamna ca iti merge tie greu calculatorul ori internetul.

| adrianbestboy98 explică (pentru narukgeo):

Cum naibii sa imi mearga greu mie pcu, daca ai sti ce pc am ai zice ca l-am furat de la nasa

| libellvle a răspuns:

Mozilla Firefox merge cel mai bine. Daca nu, inseamna ca calculatorul este lent.

| Dianaaaa1998 a răspuns:

Mozilla firefox... merge chiar rapid

| Barbu_Alexandru_Claudiu_1981 a răspuns:

SlimBrowser este cel mai rapid

| studor86 a răspuns:

Eu folosesc Mozila Firefox si sunt foarte multumit de el... IE si Chrome nu imi plac... nu ca nu m-as descurca cu ele. probabil unde m-am obisnuit cu mozila.

| adrianbestboy98 explică (pentru studor86):

Frate mozila se incarca farte greu