| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,se merita sa fac update la android 4.0 pe un Sony xperia arc s? cum se misca, merg jocurile bine? se poate reveni inapoi la 2.3.3? Funda PS:am pus intrebarile pentru cine are/a avut

Răspuns Câştigător
| stefanutzu112 a răspuns:

De obicei sa Sony Ericsson trebuie sa fie iN DCIM pozele asa stiu

8 răspunsuri:
| stefanutzu112 a răspuns:

Am un Huawei nu demult mam riscat sa-i fac updade la soft, e foarte tare noul soft dar atentie trebuie sa fii legat la wify si bateria so ai full va vii usor iti va cere un beckup sa nu iti pierzi numerele de telefon si mesajele...succes funda?

| adrianbestboy98 explică (pentru stefanutzu112):

Frate eu nu am update pe wifi ca tine eu imi fac de pe pc, da nu reusesc sa salvez pozele alea nenorocite, al meu e Sony nu hwawei

| stefanutzu112 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Te inteleg dar versiunea de android e aceeasi toate au acelasi soft big grin ca si Samsung galaxi si nu cred ca isi poate face singur update du-te setings>about phone daca nu trebuie sa fie undeva la security>online updatebig grin eu am avut Sony Ericsson elm mai vechi ca al tau si a mers asa si nu avea android happy

| adrianbestboy98 explică (pentru stefanutzu112):

Da inainte de update vreau sa salvez pozele, da cand il bag la pc nu gasesc folderul cu pozele

| adrianbestboy98 explică (pentru stefanutzu112):

Informatii telefon-Software Update "aveti cele mai recente software-uri de la Sony ericsson.telefonul este actualizat" cand il bag la pc porneste Sony pc companion si imi zice de android 4.0, dar eu nu fac pana nu reusesc sa bag pozele in pc nu fac update

| adrianbestboy98 explică (pentru stefanutzu112):

Pai la android nu e niciun folder dcim

| adrianbestboy98 explică (pentru stefanutzu112):

Le-am gasit in dcim, mersi ai funda

| stefanutzu112 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Stiam eu boss happy

| stefanutzu112 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

De obicei sa Sony Ericsson trebuie sa fie iN DCIM pozele asa stiu