| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,spuneti-mi mie un telefon cu android care este compatibil cu toate aplicatiile din market google play,ca snobii cu android se cearta ca el e mai tare si nu stiu ce,iphone e compatibil cu tot ce e in appstore, si un telefon fara lag si buguri, ca s3 un prieten de al meu(utilizator:bogdan324 sau cam asa ceva, utilizator pe TPU) el a avut s3 si se bloca in jocuri dupa o ora, iphone merge nonstop

Răspuns Câştigător
| Stitch92 a răspuns:

Vodafone Smart 2

Răspuns utilizator avertizat
| Stitch92 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da....eu ti-am dat un telefon, nu cred ca ar trebui sa critici in asa fel raspunsul. Am vrut sa-ti fiu intr-un fel de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat