| Shinobi589 a întrebat:

Acum ceva timp am dat Follow pe FB la niste persoane (fete, baieti) dar acum nu mai posteaza pe cont si vreau sa ii scot de la follow dar nu le mai stiu tuturor numele. Cum fac sa vad perosoanele pe care le urmaresc?

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Pe Facebook gasesti sectiunea Followers sau Urmareste. De acolo ii poti scoate. Bafta!

7 răspunsuri:
| RoyalJakiro a răspuns:

AI acces la pc?

| RoyalJakiro a răspuns:

Gasesti si sectiunea "Urmaresti" si pe pc. Intri la Profil = > Prieteni = > Acolo gasesti "Urmaresti". Bafta!

| RoyalJakiro a răspuns:

Cu placere!

| Shinobi589 explică:

Nu am sectiunea respectiva

| Shinobi589 explică:

Am gasit sectiunea "Urmaresti" pe telefon dar imi apar ultimele 3 postari ale perosoanelor respective dar eu am avut aproximativ 15 persoane la care am dat follow

| Shinobi589 explică:

Mulțumesc pentru ajutor