| Madalin79 a întrebat:

Am instalat jocul agrar simulator 2012 si cand vreau sa intru in el imi da o eroare:The program can't start because PhysXloader.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem. Ce trebuie sa fac

5 răspunsuri:
| Serginyo a răspuns:

In primul rand nu cred ca ai facut crackul, sau nu ai instalat direct x-ul. Altceva... pote din cauza cerintelor de sistem al jocului.

| JhoiNTz a răspuns:

Cum il cracuiesc sau ce trebuie sa fac plz am si eu aceiasi problema

| GorgheTeodor a răspuns:

Nvidia Physx nu este instalat
De aceea iti apare acea eroare

| JhoiNTz a răspuns (pentru GorgheTeodor):

Si de unde o instalez sau o descarc si nu e dincauza pc am pc bun procesor amd placavideo 512gb gforce 512 ram

| Mihai_Ghinea_1999 a răspuns:

Pai in primul rand depinde de ce pc ai! Poate pc este mai vechii si de aceea nu iti merge! Si aici cred ca e vorba desple placa video sau de grafica!