| Jeryko a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor am reinstalat windowsul ca nu emrgea mesul nu mergeau unele programe, etc. Lam isntalat dar tot nu mergcrying nu stiu de ce am nevoie de ajutor

2 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Poate ca nu trebuia sa-l reinstalezi de la inceput Windows-ul.Ma gandesc ca este probabil o problema cu Windows-ul tau de pe CD-ul de instalare.Trebuie sa fie instalat complet ca sa mearga bine.Eu zic sa incerci in schimb niste update-uri la Windows.Si aici vezi ca trebuie sa fie "Automatic updates" pornite.In al doilea rand poate mess-ul tau sau programele tale pot sa fie problema.Downloadeaza ultimul mess, si fii sigur ca programele sunt corect instalate. Apoi poate depinde si de PC-ul tau oarecum. Poate el de vina.

| DavidTunechi a răspuns:

In urma cu 2-3 saptamani, un coleg de al meu a avut aceeasi problema. A zis ca si-a reinstalat windowsul si tot nu mergea, dupa vreo 2-3 zile a dat dublu-click pe Y! M asa ca fapt divers si i-a pornit.