| Fara7390 a întrebat:

Am o dilema: Prezervativele au marimi? Adica daca am penisul de 12-13 si circumferinta de 11-12 trebuie un anumit tip de prezevativ?
Ca lungime sunt pentru fiecare penis(adica pentru penis de 12, e de 12, pentru penis de 2, e de 20)?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, prezervativele de calitate au diametrul precizat. Sunt intre 52 si 62 mm. Stiind circumferinta, poti calcula diametrul si afla ce prezervativ ti se potriveste. Lungimea este mare, nu il vei rula pe tot

| relian a răspuns:

Da sunt pe marimi dar nu te gandi la numerelaughing sunt medii, largi poate si extralargi.Nu stiu daca sunt si small laughing Prezervativel nu-s dupa cati cm are scula laughing ca lungime de regula is mai mici ca lungimesau depinde, iar ca diametru is din cauciuc, deci is elastice.Eu asa am vazut, prezervative care erau normale, bine nu scriau pe ele marimea M nu scria nimic, dar altele scriau Large.Probabil pentru aia cu scule ceva mai mari is recomandate acestea Large.In rest iei normale.

| JackR a răspuns:

"pentru penis de 12, e de 12, pentru penis de 20, e de 20" big grin

Coane, vorbim de prezervative, nu de piulite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, ai penis de 12 mm in lungime? Esti furnicoi!?

| DeeJayNo1 a răspuns:

Prezervativul il desfaci cat trebuie