| Koala a întrebat:

am o intrebarehappy.Am un telefon la amanet si stiti ca am termen sa-l prelungesc sau sa-l scot 30 de zile adica l-am avut pana pe 14 noiembrie.Am sunat la amanet si le-am zis sa ma astepte pana azi.Ei mi-au zis ca ma asteapta.Si nici azi nu am banii as mai putea sa le zic sa mai ma astepte pana marti? Sau il pierd funda

Răspuns Câştigător
| Miha2099 a răspuns:

Poii depinde macar oparte din banii ar trebui sai dukiipentru ca cu cei de la amanet nu e de joaca incearca sa dukii oparte cat de mikadin banii si va i bine

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ai impresia ca patronul sau administratorul/persoana care ia deciziile la amanet acolo e pe TPU? Eu nu cred...