| Koala a întrebat:

am o intrebare.Am un telefon la amanet si stiti ca am termen sa-l prelungesc sau sa-l scot 30 de zile adica l-am avut pana pe 14 noiembrie.Am sunat la amanet si le-am zis sa ma astepte pana azi.Ei mi-au zis ca ma asteapta.Si nici azi nu am banii as mai putea sa le zic sa mai ma astepte pana marti? Sau il pierd funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa le soliciti. Oricum, nu cred ca o sa-l vanda asa repede. Roaga-i sa te astepte pana pe la sfarsitul lunii, sa nu patesti ca acum.Numai bine!

1 răspuns:
| sunrise009 a răspuns:

Depinde de cei de la amanet daca sunt intelegatori, dupa contractul lor deja l-ai pierdut...