| randy2011 a întrebat:

Am o mica problema un prieten mi-a dat un cd ca sa ii trag un joc eu am nero dar nu stiu cum se face.Ma puteti ajuta cu un videoclip sau ceva? dau funda.

5 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Iti explic eu.
Dupa ce il deschizi iti apare in dreapta 'CD'. Dai click pe el si iti apar mai multe chestii printre care o stea cu numele "Favorites". Dai click si iti alegi tu de acolo "Make data disc" apoi iti apare un ecran si dai "Continue", apoi alt ecran si undeva in dreapta iti apare "Add". Dai click si pui jocul din pc, apoi dai "Add" si astepti sa se incarce. Apoi dai "Next", apoi dai "Burn".
P.S. Sper ca te-am ajutat. Am incercat sa-ti explic cat de bine am putut!

| Dolceboy a răspuns:

Cauta pe youtube!

| AndreiG11 a răspuns:

Deci intri in el si dai dai acolo sus la a doua apoi dai make data CD sau daca e DVD dai make data DVD apoi pui jocul in chestia aia. dai next iar dupa alegi viteza si dai burn! acum fundita

| Инна a răspuns:

Deci daca nero e in romana nu stiu cum o sa-ti explic,dar o sa incerc,dupa ce pui CD in calculator intri in nero si deodata iti mai apare o fereastra noua unde jos scrie in rusa новый dar in romana nou,dai click stinga si apoi cauti filmele sau jocul unde e salvat in calculator si le muti in tabelu doi din partea stinga apoi dai запись in romana inregistrare cred, sper ca ti-am fost de folos, huuuuu laughing