| viperra a întrebat:

Sall TPU,am o nedumerire. Daca esti nascut in Banat,dar apoi esti crescut in Oltenia, esti banatean sau oltean?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai mama si tata erau medici, eu am facut scoala de tractoristi. Vii sa-ti fac o injectie?

11 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Esti ardelean laughing

| viperra explică (pentru Mayhem666):

Eu am o intrebare serioasa...

| Mayhem666 a răspuns (pentru viperra):

Glumeam si eu, scuze, cred ca totusi esti un pic din ambele, esti banatean pentru ca te-ai nascut acolo, si esti oltean pentru ca ai crescut acolo. Esti cate putin din fiecare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mayhem666):

Vad ca te pricepi. Eu cunosc un tip care are mama nemtoaica si tata francez, nascut pe un vas de croaziera facut in Olanda cu armator italian sub pavilion cipriot in ape teritoriale rusesti. Asta ce e?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Hibrid rolling on the floor

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si daca traieste in Moldova de mic?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Atunci e moldovean!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mayhem666):

Care va sa zica, moldoveanu... nu-l mai spala nimeni, tot moldovean ramane laughing.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pe asta nu am inteles-o.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pen'ca li s-a dus buhu, unii nu prea-i iubesc. Dar asta numai in teorie ca bancuri sunt si cu olteni si cu toti ceilelti.

| Ancaaaaaaapopppppaaaa a răspuns:

You can take pride in both, anytime?(parerea mea) pupici