| gabigabriel a întrebat:

am o problema. am un telefon cosmote move. si nu imi detecteaza nici o cartela. nu o inregistreaza. si nu imi merge nici Vodafone in el. stiam ca telefoanele de la cosmote nu sunt codate, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GeorgeCata a răspuns:

Nu sunt codate, problema ta cred ca este una de natura tehnica. Inceara un hard reset la telefon(prin cod *2767*3855# ). Daca nu reusesti s-ar putea sa trebuiasca sa faci o vizita la sevice. succes