| SoKo0L a întrebat:

am o problema la dezarhivare si as dori sa ma ajutati.Am descarcat ceva care era format din mai multe arhive, am luat una din acea arhiva si am dezarhivat-o pe dekstop, ea continea o alta arhiva pe care la randul ei am incercat sa o extrag tot pe dekstop si nu pot:| uitati aici un screen : http://uploadimage.ro/images/71526202702569060931.png
tin sa va zic ca nu este extensie iso sau orice altceva ce se poate citi cu daemon tools sau MagicISO

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Bun si 7z, ai facut o greseala dand clic pe executabil in arhiva.Este simplu,deschizi prima arhiva/extract (se creaza automat in acel folder altul, jump...), se extrage toata cap/coada. Abia dupa ce se extrage deschizi folderul creat si instalezi (setup). Fisierul te.nfo (contine parola/serial il deschizi cu notepad.

1 răspuns: