| anonimevere2013 a întrebat:

am si eu 4 intrebari legate de un forum meam facut un forum astazi pe forumgratuit si acum nu stiu sa fac unele lucruri 1 cum pot sa fac sa-mi gaseasca alti forumul pe google ca nu-l gasesc nici depe titlu adresa or ce 2 cum pun o melodie cand intra cineva sa inceapa melodia automat 3 cum adaug categori 4 unde pot vedea categorile primul raspuns primeste funda daca este bun si inteleg cea mai mare problema este cum fac sa sa vada alti pe google forumul este http://legende.forumers.ro multumesc celor care osami raspundeti este urg.

2 răspunsuri:
| RickGrimes a răspuns:

Ok, am observat forumul tau dar sincer, si eu am facut chestii "banale" gen forumuri gratuite pe net, dar nu contin tot ce trebuie, te-as sfatui sa iti cauti program si sa faci un site manual, nu forum si prostii din astea pentru ca nu sunt deloc bune, au o suma de probleme forumurile gratuite, mai bine te-ai apuca de treaba si ti-ai face un site manual! Dureaza mult dar merita!

Răspuns utilizator avertizat